Kontakt MagBud - mixokret posadzki lekkie wylewki lateksowe Kraśnik

Wykonujemy wylewki z materiałów własnych lub powierzonych. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych jak i firm. Bezpłatnie dojeżdżamy do Klientów w celu wykonania niezbędnych pomiarów i kosztorysu. Określamy ilości materiałów potrzebnych do wykonania wylewki., przedstawiamy cenę indywidualną dla klienta.Posiadamy wieloletnią praktykę. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail.

Napisz mail:
magda.marek@vp.pl
Zadzwoń:
+48 605 375 917
Odwiedź nas
Suchyńska 21, 23-200 Kraśnik, Polska

Imie i nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Tresc wiadomosci
Przepisz posadzki mixokretem Kraśnik zmień
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez MAG-BUD w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres magda.marek@vp.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

wylewki Kraśnik

Specjalizujemy się w wykonaniu wylewek betonowych mixokretem (układanie folii, układanie styropianu lub styrodur, zbrojenie siatką lub włóknem polipropylenowym, ułożenie taśmy dylatacyjnej)

Kontakt

Godziny pracy

  • Mailowe zapytania: 24 / 7
  • Pon.- Pt.: 7:00-17:00
  • Sobota: 7:00-14:00
  • NIedziela: nieczynne

Copyright © WGB Group 2020 | Projekt i wykonanie wylewki mixokretem Kraśnik WGB Group

Search

posadzki Kraśnik posadzki szybkoschnące Kraśnik posadzki lateksowe Kraśnik wylewki lateksowe Kraśnik


test