Mixokret Kraśnik

Opis technologii agregatu Mixokret

Posadzki można wykonywać na wiele sposobów, jednak najlepszym jest wykorzystanie agregatu Mixokret. Urządzenie to jest wykonane w wysokiej technologii dzięki czemu może być wykorzystywane do komercyjnego zastosowania czyli wykonywania prac budowlanych na dużą skalę. Używanie agregatu Mixokret znacząco przyśpiesza pracę oraz zmniejsza koszty wykonania usług co przekłada się na bardziej konkurencyjną ofertę dla potencjalnego kontrahenta. 

Urządzenie typu agregat Mixokret jest kompleksowo wyposażone w podajnik dzięki któremu uzupełniamy materiałami składowymi (cement, piasek, woda, plastyfikatory oraz włóknami polipropylenowymi). Wszystkie elementy składowe trafiają w pierwszej kolejności właśnie do wspomnianego podajnika a stamtąd wprost do komory mieszającej. Gdy wszystkie materiały potrzebne do wytworzenia masy cementowej zostaną dokładnie wymieszane, agregat kieruje je za pomocą wbudowanej pompy ciśnieniowej do węży dzięki którym mieszanka jest dostarczana na miejsce wykonywanej konstrukcji. Agregat Mixokret jest wyposażony w silnik diesla, co zapewnia możliwość używania urządzenia na terenie budowy bez prądu. Także nawet w trakcie awarii zasilania agregat Mixokret sprawnie wykonuje swoje zadania. Każde urządzenie jest wyposażone również w sprężarkę śrubową która pozwala gotową mieszankę dostarczyć w dowolne miejsce budowy. Zasięg sprężarki w agregacie Mixokret to 150 metrów w poziomie oraz 80 metrów w pionie. Dzięki takiemu zasięgowi można z poziomu gruntu wykonywać prace na wysokości. Agregat Mixokret cechuje się wysoką wydajnością do około 5m 3 na godzinę. Pozwala to znacznie szybciej wykonać pracę w przeciwieństwie do starszych metod. 

Agregat Mixokret może być wykorzystywany do wylewania posadzek betonowych oraz tynków maszynowych. Zastosowanie jest wszechstronne, jednak nasza firma wykorzystuje go głównie do wylewania posadzek półsuchych typu jastrych na terenach domków jednorodzinnych, mieszkań oraz hal przemysłowych.

posadzki mixokretem Kraśnik

wylewki Kraśnik

Specjalizujemy się w wykonaniu wylewek betonowych mixokretem (układanie folii, układanie styropianu lub styrodur, zbrojenie siatką lub włóknem polipropylenowym, ułożenie taśmy dylatacyjnej)

Kontakt

Godziny pracy

  • Mailowe zapytania: 24 / 7
  • Pon.- Pt.: 7:00-17:00
  • Sobota: 7:00-14:00
  • NIedziela: nieczynne

Copyright © WGB Group 2020 | Projekt i wykonanie wylewki mixokretem Kraśnik WGB Group

Search

posadzki Kraśnik posadzki szybkoschnące Kraśnik posadzki lateksowe Kraśnik wylewki lateksowe Kraśnik

posadzki lekkie Kraśnik

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.test